Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Chłapowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

478 000 zł49,64 m² 9 629,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Nadmorski 2-poziomowy domek całoroczny z ogródkiem | Chłapowo | gotowy do zamieszkania Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku rzadko. I są takie, które znikają bardzo szybko. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł298 m² 167,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego miejsca na camping w Chłapowie, tuż przy Władysławowie? Mamy idealne działki pod Twój wypoczynek spokojna okolica, świetna lokalizacja i klimat, do którego chce się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

759 900 zł45,70 m² 16 628,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywna nieruchomość wakacyjna z potencjałem dochodowym Na sprzedaż Apartament o powierzchni 45,70 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowców,.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomości? Nic.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 276 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Chłapowie - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 003 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka leśna położona w urokliwej miejscowości Chłapowo. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 300 000 zł655 m² 6 564,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) - Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,39 m² 7 205,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż działka w Chłapowie, k. Władysławowa zabudowana 2 budynkami, każdy z nich posiada 2 mieszkania, zatem łącznie do wynajmu dysponujemy 4 apartamentami w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł44,62 m² 11 564,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł287 m² 5 400,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż działający i wyposażony pensjonat o powierzchni 287 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w gminie Władysławowo. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 320 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nadmorska działka budowlana w Chłapowie zlokalizowana zaledwie 1.4 km od kameralnej, piaszczystej i szerokiej pięknej plaży, na którą prowadzi malownicze wejście Doliną Chłapowską.

Szczegóły ogłoszenia

2 837 500 zł5 675 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona zaledwie 1000m w linii prostej od morza! Chłapowo to malownicza miejscowość nadbałtycka, tętniąca życiem przez cały rok. W sezonie letnim jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny, luksusowy obiekt inwestycyjny w Chłapowie - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,31 m² 14 646,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 251 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna nad morzem | mpzp pod pensjonat | 1251 m | Chłapowo Wyobraź sobie kameralny pensjonat lub apartamenty inwestycyjne z tarasem widokowym, z którego goście oglądają.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł54 m² 13 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W naszym biurze na wyłączność oferta 2 pokojowego apartamentu nad samym Bałtykiem z widokiem na morze! Chłapowo - to miejscowość pomiędzy Władysławowem, a Jastrzębią Górąświetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 266 500 zł1 511 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w nadmorską nieruchomość z potencjałem! Ta działka o powierzchni 1511 m2, położona w Chłapowie, jednej z najbardziej malowniczych części Władysławowa to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Wyjątkowy apartament o powierzchni 174 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 200 zł2 198 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy dziewięć interesujących działek w Chłapowie w odległości 550m od Morza Bałtyckiego i jego pięknej linii brzegowej. Cena prezentowana w ogłoszeniu dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

680 000 zł1 251 m² 544 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod inwestycję nad Bałtykiem z potencjałem widoku na morze? Ta działka to idealna propozycja pod pensjonat, apartamenty na wynajem lub kompleks wypoczynkowy - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 108 m² 361,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka położona w Chłapowie, koło Władysławowa, w odległości około 1000m od morza. 4 działki:   m2 sprzedana   m   m2 sprzedana 371/31 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł49,64 m² 9 629,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nadmorski 2-poziomowe mieszkanie w bliźniaku z prywatnym ogrodem | Chłapowo | gotowy do zamieszkania Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku rzadko. I są takie, które znikają.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł650 m² 6 753,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 387 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka położona w Chłapowie, koło Władysławowa, w odległości około 1100 m od morza. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł330,60 m² 7 259,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Na sprzedaż gotowy, działający obiekt pod wynajem krótkoterminowy w nadmorskiej miejscowości Chłapowo. Budynek o powierzchni 330,60 m podzielony na 6 niezależnych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł2 457 m² 875,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2457 m2 z pozwoleniem na budowę w nadmorskiej miejscowości Chłapowo. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 2 457 m2 położona w Chłapowie pry ul. Głogowej, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł29 m² 20 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 300 m od plaży w Chłapowie | Nowoczesna inwestycja na klifie | 29 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji położonej na klifie w Chłapowie,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł298 m² 369,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkową działkę ( 298m2) nad morzem z domkiem w miejscowości Chłapowo, zlokalizowana przy jednej z najpiękniejszej plaży nad Morzem bałtyckim. Działka na własność (akt.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 007 m² 551,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu bardzo ładnie położoną działkę bardzo blisko morza i doliny chłapowskiej. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę domków rekreacyjnych, jednak dzięki istniejącemu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chłapowo (gmina Władysławowo)! Chłapowo to wymarzone miejsce dla ludzi, którzy doceniają spokój i kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,39 m² 17 565,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament blisko plaży Lokalizacja Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Na Klifie w Chłapowie przy ul. Żeromskiego. To wyjątkowe miejsce, położone.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 198 m² 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaledwie kilometr od morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja. Dojście na plażę odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł505 m² 449,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł298 m² 369,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 298 m2 usytuowaną po między innymi działkami w miejscowości Chłapowo. Działka ogrodzona, teren płaski, wykorzystywana rekreacyjnie, usytuowana około 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł503 m² 449,30 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij